Szybko łagodzi świąd

Lecz objawy ospy wietrznej preparatem PoxClin - który zapobiega zakażeniu i wspomaga gojenie

Jak można leczyć ospę wietrzną?


PoxClin CoolMousse - szybko łagodzi świąd i zapobiega powstawaniu blizn!

Preparat PoxClin CoolMousse zawiera unikalny bioaktywny bloker bakterii, który zapewnia skuteczne leczenie, zmniejsza świąd, poprawia stan skóry i zapobiega powstawaniu blizn. Preparat PoxClin CoolMousse można łatwo i higienicznie aplikować na zmienioną chorobowo skórę.

PoxClin zawiera 2QR - bioaktywny bloker bakterii, który wspomaga naturalny układ odpornościowy skóry dziecka, hamując rozwój chorobotwórczych bakterii. Znajdujący się w preparacie PoxClin kompleks 2QR jest polisacharydem uzyskiwanym z Aloe barbadensis i stanowi bezpieczną alternatywę dla środków antyseptycznych i antybiotyków.

Leczenie ospy wietrznej polega głównie na łagodzeniu objawów. Podczas stosowania preparatu PoxClin CoolMousse należy zastosować się do następujących dodatkowych wskazówek:


-    chronić dziecko przed słońcem, ponieważ pot nasila swędzenie
-    obciąć dziecku paznokcie, aby uniknąć zdrapywania pęcherzyków i strupków
-    na noc osłaniać ręce i stopy skarpetkami/rękawiczkami, co pozwoli na uniknięcie zdrapywania pęcherzyków i strupków przez sen
-    kąpać dziecko w letniej wodzie. Dodanie niewielkiej ilości płatków owsianych do mycia (np. w skarpetce lub myjce) może pomóc złagodzić swędzenie
-    ubierać dziecko w lekką, przewiewną odzież
-    zwracać szczególną uwagę na higienę
-    zapewnić dziecku troskliwą i czułą opiekę!


U dziecka z ospą wietrzną nie należy nigdy stosować aspiryny (kwasu acetylosalicylowego) w celu zmniejszenia bólu lub gorączki. Podanie preparatów z kwasem acetylosalicylowym stwarza ryzyko wystąpienia zespołu Reye'a, który może doprowadzić do niewydolności wątroby, a nawet zgonu.

Lecz objawy ospy wietrznej preparatem PoxClin CoolMousse, który szybko łagodzi świąd i zapobiega powstawaniu blizn!